פשוט ליהנות מאיכות חיים

גם אם ידעתם וגם אם לא, אתם וכל יתר הדיירים החולקים אתכם את בניין היוקרה, בעלי אינטרס משותף: לשמר את ערך הבניין שלכם. לשמחתכם, אינכם צריכים לנקוט בפעולה אקטיבית על מנת להבטיח זאת, אלא כל הנדרש מכם הוא להתחיל לעבוד בצמוד אל חברת אחזקה שתדאג לתחזוק הבניין שלכם מא' ועד ת'. נהנים מאיכות חיים וגם מעלים את ערך הבניין!

 

עוד לפני שיש בעיה, פותרים אותה

כידוע, בעיות לעולם לא נפתרות מעצמן, אלא בעת שמזניחים אותן הן רק הולכות וגדלות. עבודה עם חברת אחזקה מובילה ומקצועית מעניקה לכם את השקט הנפשי כי במידה ויהיו כשלים או תקלות בבניין שלכם, המענה יהיה מהיר ואיכותי. עבודתה של חברת האחזקה רלוונטית לכל אזור ותחום בבניין: החל מנראות הגינה, דרך ניקיון מבואת הכניסה ועד תפקוד המעלית. כל בעיה שלא תצוץ, תאותר על ידי הצוות המקצועי ותטופל בהתאם. ואתם? אינכם צריכים לקחת על עצמכם ג'וב נוסף כדיירים בבניין ויכולים פשוט ליהנות מאיכות חיים!

 

שכנות טובה כמעלה את ערך הבניין

כשאתם חושבים על שימור ערך הבניין, במרבית המקרים אתם חושבים על תחזוק כל אזוריו השונים תוך שמירה על חזות מרשימה. יחד עם זאת, דעו כי העבודה שלכם עם חברת אחזקה מעלה את ערך הבניין שלכם גם בכל הקשור ליחסים בין השכנים. כידוע, לא אחת עלו לכותרות סיפורים מצערים מאד על סכסוכי שכנים שהסתיימו בטון צורם מאד. איך עבודתכם עם חברה האחזקה מפחיתה את הסיכוי לסכסוכי שכנים? שימו לב:

עבודתה של חברת האחזקה היא בין היתר לתווך בין השכנים ולמנוע אינטראקציות הקשורות בחובות של דיירים כלפי הבניין. המשמעות? אם פעם תפקידו של ועד הבית היה לדפוק על דלתות השכנים ולבקש את דמי הועד החודשיים, כעת המלאכה עוברת אל ידיהם של נציגי חברת האחזקה. כך, יורד משמעותית הסיכוי למקרים שאינם נעימים בין השכנים. במידה ותרצו למכור את דירתכם, לבטח יתעניינו הרוכשים הפוטנציאליים בדבר טיב השכנים, ואתם תוכלו למסור חוות דעת אמיתית וכנה על שכנות נפלאה.

 

למאמרים בנושא אחזקת מבנים

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה