אם גם אתם דיירים בבניין מגורים משותף ומרכזים אצלכם את כל נושא אחזקת המבנה בתור ראשי הועד עד הבית, או שאתם אחראים במסגרת העבודה שלכם על תחזוקה של בניין משרדים, אתם בטח יודעים עד כמה מדובר בדבר מורכב שמצריך הרבה מאד מאמץ, זמן וכמובן הוצאות כספיות לא מבוטלות. 

מי שעדיין לא מכיר את השיטה המתקדמת והנוחה ביותר לעשות זאת באמצעות חברה לאחזקת מבנים, צריך לדאוג לכל הדברים הללו באופן עצמאי וזה ממש לא עניין של מה בכך. על כן אנחנו רוצים להכיר לכם את השירותים המתקדמים שאנו מציעים שיכולים למעשה לרכז את כל מה שאתם צריכים במקום אחד. 

אחזקת מבנים

בראש ובראשונה צריך לדבר על העבודה הכללית של תחזוקת מבנים הכוללת טיפול בכל בעיה כללית שצצה ובכל מערכת של הבניין:

כמובן שאם יש דברים שאנו לא יכולים להציע, כמו למשל במקרים בהם דיירים זקוקים לשירותי שיפוץ בתוך הדירות, נגיד במקרים בהם מעוניינים לבצע הלבשת אמבטיה חדשה - נשמח לייעץ ולחבר אתכם עם חברות מובילות שאנו עובדים איתן כמו אמבטיות TOOTI.

גינון

גינון הוא חלק חשוב ומהותי בתחזוקה של כל בניין. הרבה פעמים הגינה והחלק החיצוני הוא הפנים של הבניין וגינה יפה ומתוחזקת היטב תקנה לו מראה יפה ונעים. כמו כן מדובר על המקום בו מבלים הדיירים או העובדים שעות ארוכות ועל כן הוא צריך להיות נעים ומזמין. אנו נדאג לכם לכל צרכי הגינון על בסיס קבוע כך שגם זה משהו שאתם יכולים להוריד מעצמכם לחלוטין. 

שירותי נגישות לנכים

במיוחד בבניינים ציבוריים כמו בנייני משרדים ומקומות עבודה, נושא הנגישות לנכים הוא חשוב ולא רק שמדובר בחוק שחייבים לציית לו, אלא גם חשוב לעשות את זה מתוך נכונות לאפשר גישה לכלל הציבור. אנו נשמח לעזור לכם להנגיש את הבניין לחלוטין לפי התקנים המחמירים ביותר של משרד העבודה. 

שירותי אבטחה

לבסוף, נשמח להציע לכם שירותי אבטחה מתקדמים ואנו עובדים עם חברות האבטחה המובילות בכל האזורים בארץ. 

לסיכום - שירותי אחזקת מבנים זו הדרך המושלמת לחיסכון כספי וגם דרך נפלאה לחסוך בזמן היקר ובאנרגיה שלכם. צרו קשר עוד היום למידע נוסף. 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה