אם גם אתם גרים בבניין מגורים משותף או עובדים במקום עבודה שנמצא בבניין גדול המצריך אחזקה שוטפת, ודאי תהיתם לא אחת איך הדבר הזה מתבצע ואיך אפשר לשמור על ניקיון ובטיחות המבנה בכל זמן. ובכן, יש כאלו האחראים על כך בבניינים מסוימים שפשוט בוחרים לעשות הכל בעצמם ומוצאים ספקים שונים לכל משימה, אבל מי שמעוניין לחסוך הרבה זמן וכסף בוחר בחברת אחזקת מבנים לצורך המשימה הזו. 

אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על החברות הללו ועל היתרונות שבעבודה איתן, אנו רוצים לספר לכם איך זה עובד ולצורך ההדגמה ניקח את חברת סטנלי פרייס אחזקות המקצועית והותיקה. 

אחזקת מבנים מלאה

כאשר בניין מסוים מגיע לשלב בו הוא מוכן לאכלוס ושימוש, זה רק לאחר תהליך ארוך שתחילתו כמובן ברישום הקבלן, שכן רק קבלן רשום יכול לבצע את העבודה וסופו בכניסת הדיירים או העובדים לאחר שמתקבל טופס 4. מכאן והלאה, האחריות על אחזקת המבנה היא של הדיירים וחברות כמו סטנלי פרייס למעשה מבצעות את כל הפעולות הנדרשות. אלו הם הדברים שהיא תבצע בין היתר:

שירותי ניקיון

עוד דבר חשוב שצריך לדאוג לו בכל בניין הוא שירותי ניקיון מקצועיים. יש לדאוג לניקיון של הלובי וחדר המדרגות, חדר האשפה, המעליות וכן האזורים החיצוניים של הבניין. חברות אחזקת המבנים ובפרט סטנלי פרייס עובדות עם חברות ניקיון מקצועיות וכך הבניין נשמר נקי ונעים לאורך כל השנה. 

שירותי אבטחה

בין אם מדובר בבניין מגורים או דווקא בבנייני משרדים עם רגישות כלשהי, אבטחה היא לעתים דבר נדרש. חברה אחזקה מקצועית תדאג לא רק לענייני הניקיון והתחזוקה, אלא תציע גם שירותי אבטחה מתקדמים. גם כאן חשוב לדעת שזה נעשה דרך עבודה מול חברת אבטחה מקצועית. 

כתובת אחת לכל השירותים

אז מה היתרון של חברות האחזקה אתם שואלים? ובכן, במקום לפנות לעשרות ספקים ולהתנהל מול גורמים שונים, אפשר להתנהל מול איש קשר אחד שנותן את כל השירותים. משתלם, חסכוני ונוח!

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה