אנחנו חברת סטנלי פרייס ואנחנו מתמחים באחזקת מבנים מסוגים שונים מזה שנים ארוכות. אנו עובדים באופן צמוד עם ועדי בית של בניינים בערים שונות בארץ ונותנים שירותים רבים כמו אחזקה מלאה של מבנים בתחום של חשמל, ביוב וצנרת, צביעת מבנים, שירותי גינון, תיקונים מזדמנים ועוד. 

כמו כן, אנו עובדים מזה שנים ארוכות עם בנייני משרדים ומבצעים אחזקת מבנים מקצועית גם במבנים ציבוריים. מתוך כך, אנו יודעים לשים את הזרקור על הדברים החשובים ביותר בעניין הזה ושמחים לעזור לשמור על תקינות ונראות מבנים מהסוג הזה. 

אם גם אתם אחראים על תחזוקת מבנים כאלו, חשוב מאד לדעת שאחזקתם היא לא פריבילגיה, אלא הכרח של ממש וזה גם משהו שיכול להציל חיים. הנה כמה דברים שחשוב לדעת בנושא הזה - מוזמנים ליצור איתנו קשר להתייעצות נוספת בכל שלב. 

בטיחות וגהות

אמרנו כבר שאחזקת מבנים זה לא מותרות ואנו רוצים להסביר למה אנחנו מתכוונים. רבים חושבים שאחזקת מבנים אומרת תיקון של נורה שנשרפה מדי פעם, שחרור סתימות בצנרת או ניקיון של חדר המדרגות. ובכן, למען האמת זה הרבה יותר מזה. 

דעו שכל תקלה שהיא מהסוג הזה יכולה להיות מסכנת חיים. כבל חשוף בבניין עם מאות עובדים יכול לסכן כל אחד מהם. תקלה במערכת הביוב שלא סודרה בזמן יכולה במקרה הטוב להשבית את העבודה של עשרות חברות לזמן ארוך ובמקרים פחות טובים גם לסכן חיים. חלקים רעועים במבנים שלא תוקנו מזה זמן מה הם לא פחות ממפגע סביבתי וזה משהו שצריך לטפל בו באופן מיידי. אנו דואגים שכל הדברים הללו יקרו במהירות וחשוב לנו למנוע את התקלות עוד מראש עד כמה שניתן. ההבנה שלכם - אלו האחראיים על אחזקת המבנים הללו היא קריטית ועליכם לדעת כי מדובר על חובה מקודשת. 

נגישות לנכים

צריך לזכור תמיד שבניינים מהסוג הזה עם בניינים ציבוריים ועל כן מגיעים אליהם הרבה מאד אנשים ומן הסתם חלק מהם מדי פעם הם נכים בעלי מוגבלויות שונות. כל בניין כזה יש להנגיש כך שמי שצריך להתנייד עם כסאות גלגלים יוכל להגיע לכל נקודה בו וכן יש להתאים את המתקנים השונים כמו חדרי השירותים והחניון מתוך המחשבה הזאת. אנו עובדים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר של משרד העבודה ומתייעצים באופן קבוע עם חברת פולקו המשווקת ציוד סיעודי ושיקומי על מנת לשפר את השירות שלנו תמיד. 

אבטחה מתקדמת

לבסוף, במבנים בעלי רגישות מסוימת אנו מציעים שירותי אבטחה מתקדמים וגם כאן מדובר על משהו שלא כדאי להתפשר עליו באף שלב. 

אם אתם מרגישים צורך בייעול אחזקת מבנים ציבוריים - צרו איתנו קשר ואנו נשמח לספר לכם עוד על השירותים המקצועיים שאנו מציעים. 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה