אנחנו כאן בחברת סטנלי פרייס אחזקות גאים לתת שירות למאות מבנים מסחריים ומשרדים ברחבי הארץ. פעמים רבות יוצא לנו להגיע למקומות חדשים שפונים אלינו ולראות כי אכן יש לנו את האפשרות להקל על תהליכי העבודה ואפילו לחסוך לאותם המקומות אלפי שקלים בשנה. 

אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו הם הפרסומת הכי טובה שלנו, ולכן אנחנו רוצים להביא לכם את הסיפור של שמעון - אב הבית בבניין משרדים גדול במרכז הארץ שפנה אלינו לפני כמה שנים בשביל השירותים שלנו. הסיפור שלו מראה בדיוק איך השירותים שלנו יכולים להשתלם גם לכם. 

"עבודה שרק הולכת וגדלה"

"את העבודה בבניין הזה התחלתי בשנת 2010 בה הוא הוקם ובשנתיים הראשונות היו שם בסך הכל שלוש חברות שתפסו לא יותר מעשרה חדרים בבניין שיש בו בסך הכל קרוב למאה משרדים במצטבר. את הניקיון הייתי עושה הרבה פעמים בעצמי וכשלא היה לי זמן הייתי פונה לחברות ניקיון ולמנקים מקצועיים וזה היה סוגר לי את הפינה פחות או יותר. יש לי כלי עבודה חשמליים איכותיים שאני קונה מהספקה לתעשייה, אז גם אם היו תיקונים קטנים הייתי מצליח בדרך כלל לעשות אותם בעצמי וזה היה בסדר בסך הכל בשלב הזה. אחרי שנתיים פתאום הגיעו עוד כמה חברות גדולות במכה ואז כבר הבנתי שאני בבעיה לא קטנה". 

"לא מספיק לעשות את העבודה בעצמי"

"מהר מאד הבנתי שאת כל העבודה שמצטברת שכוללת ניקיון ותיקונים רבים שנדרשים עם כמות גדולה כל כך של משרדים פעילים, אני לא יכול לעשות בעצמי. בנוסף, הגיעו כמה חברות עם פעילות רגישה ונראה היה שאנחנו צריכים גם פתרונות אבטחה מתקדמים. פניתי לבוס שלי וביקשתי עוד עובד, אבל הוא אמר שבשום אופן אין תקציב לזה. חישבתי את כל ההוצאות על ניקיון, תיקונים ותחזוקה כללית, וראיתי שזה משהו שחורג הרבה מעבר למתוכנן. עם יד על הלב, בשלב הזה לא ממש ידעתי מה לעשות". 

"מי ידע שמקצוענות שווה חיסכון?"

"חבר טוב סיפר לי על סטנלי פרייס אחזקות והחלטתי לפנות אליהם. הייתי בשוק לגלות שאת כל השירותים שאני צריך אני יכול למצוא במקום אחד מרוכז ובמחירים נוחים הרבה יותר מאלו שאני משלם עד עכשיו. מרגע שהתחלתי לעבוד איתם ההוצאות השנתיות שלנו הצטמצמו בשליש, והכי חשוב? אני עובד הרבה פחות קשה".  

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה