חברת אחזקה לבניין פוטרת אתכם מכל התעסקות מיותרת 

הבניינים הגבוהים באזורי התעשייה והמסחר השונים בהן יושבות חברות ויושבים ארגונים גדולים, כבר נהנים כיום משירות של אחזקת מבנים. מדובר על שירות שפוטר אתכם מכל התעסקות מיותרת בתחזוק ואחזקת הבניין בו אתם עובדים. כעת, ניתן ליהנות מהשירות המהפכני שדואג לכם לכל – מא' ועד ת', גם בבנייני היוקרה. חברת אחזקה וניהול מבנים תדאג לכם לטכנאי למעלית במידה וגיליתם בה תקלה, תעניק פתרון איכותי ומהיר לתקלות במזגנים וגם אם ישנה סתימה במערכת הביוב – יש מי שידאג, יטפל וישיב לכם את איכות החיים לה אתם ראויים.

 

חוסכים מריבות מיותרות עם הדיירים:

אז מעבר לכך שאתם זוכים בראש שקט מכל דאגות, הרי שאתם זוכים בלא מעט יתרונות נוספים בעת שאתם בוחרים לעבוד עם חברת אחזקות. אם יש דבר חשוב במיוחד הוא שכנות טובה. בפועל, לא אחת עולות עוד ועוד ידיעות על דיירים שהגיעו לסכסוך עם השכנים להם כאשר המכנה המשותף במרבית המקרים הוא מריבות שהיה ניתן למנוע בקלות. כשיש לכם בבניין חברת אחזקה לא צריכים להעביר אחריות מאחד לשני או להאשים את ועד הבית בחוסר התפקוד שלו – יש מי שדואג לכם.

כמה זמן לוקח להוציא תיקונים לפועל? מהר!

כבר המון זמן שאתם מדברים עם השכנים על העובדה כי חזות הבניין כבר אינה מה שהיא הייתה פעם. האסתטיקה של הבניין חשובה לכל דייר ודייר אך בפועל, נדמה כי אף אחד לא ממהר לטפל בבעיה כאשר היא בתחום אחריותו. עם חברת האחזקה שתעבוד בבניין שלכם לא תצטרכו לערוך פגישות ועד רבות עד שתוציאו דברים אל הפועל: אתם יכולים להיות שקטים כי יש מי שמטפל עבורכם בכל אלמנט ואלמנט בבניין, גם בכל הקשור לחזותו ולנראות המזמינה שלו.

 

לא מבזבזים את הזמן היקר שלכם:

מה הייתם עושים עד היום אם גיליתם כי ישנה תקלה, ליקוי או כשל במערכת המים בבניין? הייתם צריכים לקחת פסק זמן מהעבודה שלכם, להמתין זמן ממושך לנציגי שירות שיענו לכם, לתאם יום ומועד, להתייצב בשעה שנקבעה לכם וכל ההתעסקות הזו גזלה מכם המון זמן שלבסוף גם מתורגם לכסף. את הזמן היקר שלכם תוכלו לשמור לעצמכם מבלי להקדיש אותו בבניין שלכם. התחום של אחזקה הוא מיומנות בפני עצמה: לדעת אל מי לפנות, לתאר את הבעיה ולשדך בין כמה גורמים על מנת להגיע לפתרון המיוחל.

 

גובים כסף מהדיירים? לא עוד:

בכל חודש מחדש ישנה מבוכה בלדרוש מהשכנים את סכום הכסף הנדרש לטובת תחזוק הבניין. עם חברה העוסקת בשירות של ניהול בניינים אתם מפסיקים לגבות את הכסף! סוף למבוכה, לבקשות החוזרות והנשנות ולניהול הבניין על חשבון הזמן הפרטי שלכם. מהיום, משדרגים את איכות החיים שלכם וזוכים להיות דיירים הנהנים מכל התועלות אך מבלי להשקיע בהן מזמנכם הפנוי.

 

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה