חברת אחזקה כערך מוסף

החברות העוסקות כיום בשירות של אחזקה וניהול מבנים, מעניקות לדיירים בבנייני היוקרה ולעובדים בבנייני המשרדים המשותפים את האפשרות ליהנות מאיכות חיים. לא רחוקים כלל הימים בהם האחריות על תיקון המזגן, מערכות המים וקריאה לטכנאי המעלית הייתה על נציגי הבניינים, אך כעת התמונה לגמרי שונה: מפקידים את המלאכה בידיים מקצועיות שלא רק דואגות לכם שתקבלו את הטוב ביותר, אלא גם דואגות לכם שדבר לא יטריד אתכם. אם לא די בכך, ניהול של חברת אחזקות גם משמר את ערך הבניין בו אתם עובדים או גרים מאחר והוא מתוחזק דרך קבע, ובלא מעט מקרים אף חוסך מכם הוצאות כספיות רבות. איך זה עובד?

 

בעיות קטנות נשארות קטנות:

כידוע, בעיות לא נוטות להיעלם, אלא הן נוטות להתעצם. הבניין בו אתם גרים חשוב לכם מאד והמטרה שלכם היא לשמר את ערכו. בפועל, כשיש תקלות שונות במערכות בבניין – החל ממערכת הביוב ועד מערכת החשמל, האחריות בטיפול מבלי שיש לכם חברה העוסקת במתן שירות אחזקת מבנים, היא עליכם. כך, לא אחת קורה שגוררים את זמן הטיפול, קובעים עם הטכנאי לעוד חודש ובטוחים כי "הכל יהיה בסדר". כתוצאה מכך, הבעיה הופכת להיות בעיה מורכבת יותר שבסוף גם עולה לכם יותר כסף. עם נציג של חברת האחזקות אתם יכולים להיות שקטים כי בעיה קטנה תישאר כזו, מאחר והיא תטופל בהקדם.

 

לא מגיעים למצב של שחיקה – מתקנים בזמן:

ישנם דברים שעליכם לטפח דרך קבע בבניין: לבדוק מערכות חשמל, את מערכות הביוב, מערכות כיבוי האש ואפילו לוודא את תקינות כל האלמנטים על גג הבניין. קצב החיים המהיר לא באמת מאפשר לכם להיות עם יד על הדופק, וכתוצאה מכך המון פעמים נוצרת הזנחה. המון פעמים אי בדיקה של מערכות מביאה לכך שהמערכות נשחקות וכך עליכם להתמודד עם הוצאות כספיות אדירות שאמורות להתחלק בין כל דיירי הבניין על מנת לתקן את הכשלים. עם חברה מקצועית של ניהול בניינים אתם יכולים להיות שקטים כי יש גורם איכותי, מקצועי, מנוסה ומיומן שמטפל בכל, גם מבלי שתצטרכו לחשוב מתי פעם האחרונה בדקתם או תיקנתם.

יוצאים מוקדם מהעבודה כדי לסדר עניינים בבניין? לא עוד!

גם אם הייתם נציגי הועד בבניין בו אתם גרים וגם אם החלטתם להיות חלק מנציגות בניין המשרדים בו העסק שלכם יושב, הרי שטיפול בכל בעיה או קריאה מצריך מכם להשקיע לא מעט זמן. כך, קורה לא אחת שבאמצע יום עבודה הייתם צריכים לקפוץ אל בניין המגורים על מנת להיפגש עם פותח הסתימות או עם מתקין מערכות החיסכון במים. המשמעות? בזבוז הזמן מתורגם לכסף שאתם מפסידים בסופו של דבר בעקבות קטיעת יום העבודה שלכם. במקום זאת, למה שלא תסתייעו בשירות הנפלא של חברת אחזקה? איכות חיים במרחק נגיעה מכם.

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה