קצת על חברת Stanley Price

Facebook

אחד מאותם שירותים המוענקים לכם דרך "סטנלי פרייס אחזקות בע"מ" הוא שירות של ניהול בניינים ואחזקת מבנים. השירות שאנו מעניקים רלוונטי גם לסקטור הפרטי וגם לסקטור העסקי, כאשר המטרה שלנו היא ברורה: לאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים מבלי להעסיק את עצמכם בשאלות ובמתן פתרונות הקשורים לניהול הבניין – אנחנו עושים זאת בשבילכם!

לפרטים נוספים shape1
cleaning5

הפתרון שלנו – שלוב מנצח - הצבנו לעצמנו בעדיפות עליונה לספק ללקוחותינו את סל השירותים הטוב ביותר בכל רגע ובהתאמה אישית. אנו מספקים פתרון משולב, הכולל ניסיון עשיר, כוח אדם מיומן ומקצועי ובעל תודעת שירות גבוהה. 

cleaning6

כוח אדם שלנו - שרות ומקצועיות ברמה אחרת - כוח האדם שלנו מקצועי, מיומן ובעל רמת שירות ללא פשרות. יש לנו את הידע המקצועי המלא להתמודד עם פרויקטים הכי מאתגרים בשוק. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את ניסיוננו הרב בכל עת.

cleaning7

השירות שלנו – שתמיד תהיו מרוצים - אנו רואים את עצמנו שותפים מלאים של לקוחותינו וחשוב לנו שהם תמיד יהיו מרוצים. בזכות רמת השרות הגבוהה, הלקוחות מתמקדים בליבת העסק שלהם, לשפר את תדמיתם ולחסוך באופן משמעותי בהוצאות

cleaning8

אמינות מעל הכל – בשביל השקט הנפשי שלך - אנו רואים ביצירת קשר אמיתי ובהענקת יחס אישי יתרון מרכזי של החברה, ופועלים להעמקתו וליצירת אמון הדדי מלא. אנו רואים בלקוחותינו שותפי אמת ופועלים בשקיפות מלאה

home27האחריות שלנו השקט שלכם – הבחירה שלכם בנו היא בחירה בטוב ביותר. אנו לא זמינים לכם רק במקרים בהם יש צורך בטיפול בבעיה מיידית, אלא בכל דקה ביום עם מענה זמין הפועל כ-24 שעות ביממה.

home27שירות אחזקת המבנים כשומר על ערך הבניין – האחריות שלנו כלפיכם היא לא רק להעניק את הפתרונות ולתחזק את הבניין בשגרה, אלא להגדיל ראש ולהעניק תשומת לב גם לפרטים הקטנים ביותר – אלו שאנו בתור אנשי מקצוע יכולים לראות.

home27מה כולל שירות ניהול ואחזקת המבנה – אנו מעניקים שירות מלא, איכותי ומקצועי למערכות החשמל והמים, מערכות כיבוי האש והביוב, תחזוקה וטיפול במעליות הבניין, שימור הנראות האסתטית של חזות הבניין, ביצוע פעולות נדרשות על הגג, הדברה וגינון ועוד.

home27קהל היעד זה אתם – . אם עד היום היה עליכם למצוא את הפתרונות לכשלים או לליקויים השונים מבלי שיש לכם את ההסמכה או הידע הנדרשים, כיום אתם מעבירים את המלאכה אלינו: כל מה שקשור בניהול ואחזקת המבנה עובר דרך הידיים המקצועיות ביותר בטיפול מהיר ואיכותי.

home27מה כולל שירות ניהול ואחזקת המבנה? – אנו מעניקים שירות מלא, איכותי ומקצועי למערכות החשמל והמים, מערכות כיבוי האש והביוב, תחזוקה וטיפול במעליות הבניין, שימור הנראות האסתטית של חזות הבניין, ביצוע פעולות נדרשות על הגג, הדברה וגינון ועוד.

מחפשים חברת אחזקה וותיקה ואחראית? מלאו את פרטיכם על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם

שירות אחזקת מבנים - מי בעצם קהל היעד שלנו?

השירות המוענק דרכנו רלוונטי לאלו מכם שעובדים במבני תעשייה שונים, בבנייני משרדים ומסחר, מבני ציבור נרחבים, מוסדות ממשלתיים וגם אלו מכם המתגוררים בבניינים גבוהים המאופיינים בקומות רבות. אם עד היום היה עליכם למצוא את הפתרונות לכשלים או לליקויים השונים מבלי שיש לכם את ההסמכה או הידע הנדרשים, כיום אתם מעבירים את המלאכה אלינו: כל מה שקשור בניהול ואחזקת המבנה עובר דרך הידיים המקצועיות ביותר בטיפול מהיר ואיכותי.

מה כולל שירות ניהול ואחזקת המבנה?

אנו מציעים לכם קשת רחבה של שירותים כאשר אתם אלו שתבחרו את אלו הרלוונטים אליכם ביותר. אז אילו שירותים זמינים לכם דרך "סטנלי פרייס אחזקות בע"מ"? אנו מעניקים שירות מלא, איכותי ומקצועי למערכות החשמל והמים, מערכות כיבוי האש והביוב, תחזוקה וטיפול במעליות הבניין, שימור הנראות האסתטית של חזות הבניין, ביצוע פעולות נדרשות על הגג, הדברה וגינון ועוד. אנו עובדים אך ורק עם אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים, כל אחד בתחומו, כך שאתם מקבלים מענה איכותי לכל פנייה שלכם בהתאם לסוגה.

כעובדים בבניין המשרדים כל שצריך להטריד אתכם הוא העשייה הפורה שלכם, וכדיירים בדירת החלומות שלכם המטרה היא שחלקת האלוהים שלכם תהיה מטופחת דרך קבע. שירותי האחזקה שלנו רלוונטים לכל האלמנטים הנמצאים בבניין – גם אלו שאתם חושבים עליהם וגם אלו שלא. אם בפעם האחרונה שהייתה תקלה במעלית היה עליכם לפנות מהזמן שלכם על מנת לתאם ביקורת מטעם חברת המעליות, כעת האחריות עוברת לידיים שלנו: אנו מתחייבים לטיפול יסודי, מקצועי ומהיר.

כמו כן, אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות נוסף שיפטור אתכם מהתעסקות מתישה ולוגיסטיקה סבוכה: הנהלת חשבונות וגביה. אנו נרכז עבורכם את כל התשלומים השונים הנגבים מהדיירים, ונציג בפניכם על פי דרישה תמונה בהירה אודות ההכנסות וההוצאות של הבניין בדו"ח מפורט היטב לכל פרמטר. אנו מקפידים על שקיפות מלאה כמטרת על לאורך כל תקופת הניהול ומתחייבים להוציא אתכם נשכרים.

שירות אחזקת המבנים כשומר על ערך הבניין:

אם חושבים על שירות האחזקה כמטיב עמכם בטווח הקצר, הרי שברור כי בזכות שירות זה אתם נהנים מאיכות חיים גבוהה ומשקט נפשי דרך קבע כי לכל בעיה שלא תהיה, יש פתרון מהיר ומקצועי. יחד עם זאת, חשוב לנו לציין בפניכם כי תחזוקה הנעשית דרך קבע על ידי חברת אחזקות על בסיס יומי ועל ידי אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחומם, אתם יכולים לשמור ואף להעלות את ערך הבניין.

שירותי האחזקה המוצעים לכם דרכנו חולשים על כל מערכת בבניין: החל ממערכות מיזוג האוויר, דרך מערכות הביוב ועד מערכות המים. כידוע, כל תקלה, כשל או ליקוי בבניין מורידים מערכו, אך בעקבות התחזוקה הגבוהה הנעשית על ידנו אנו נשמור על כל מערכת מתפקדת וחיונית. האחריות שלנו כלפיכם היא לא רק להעניק את הפתרונות ולתחזק את הבניין בשגרה, אלא להגדיל ראש ולהעניק תשומת לב גם לפרטים הקטנים ביותר – אלו שאנו בתור אנשי מקצוע יכולים לראות.

האחריות שלנו, השקט שלכם:

הבחירה שלכם בנו היא בחירה בטוב ביותר. אנו לא זמינים לכם רק במקרים בהם יש צורך בטיפול בבעיה מיידית, אלא בכל דקה ביום עם מענה זמין הפועל כ-24 שעות ביממה. כל בניין הנהנה מהשירותים שאנו מעניקים זוכה לליווי צמוד ונוכחות קבועה של אב בית או מנהל אחזקה, בהתאם לאופי השירות וצרכי הבניין. אנו לא מאמינים בקיצורי דרך ומאמינים כי הדרך להעניק לכם שירות איכותי היא בנציגות קבועה מטעמנו שתבטיח כי כל הדרישות, הפניות והבקשות שלכם ירוכזו על ידי אדם אחד. מנהלי אחזקה וניהול מבנים הנשלחים מטעמנו הינם מנהלים בעלי ידע רב בנושאי התחזוקה ובנושאים טכנים שונים. ישנם מקרים בהם הפניות השונות יטופלו מיידית על ידי מנהל אחזקת מבנים ללא כל צורך באיש מקצוע חיצוני.

רוצה להיות גם חלק ממשפחת Stanley Price?
cleaning12 ‘’

 

אנו רוצים להמליץ על סטנלי בע"מ על שירותי אחזקה מעולים במחירים הוגנים, צוות מיומן מנוסה ואמין, ומעל הכל איכות ניקיון סביבת העבודה שעוד אל ראינו. ממליצים בחום,מומלץ

’’ אדווה ועומר
מאמרים וטיפים סטנלי-פרייס

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה