ברוכים הבאים אל חברת "סטנלי פרייס אחזקות בע"מ

החברה שלנו הינה מאסטרית במתן שירותים לעסקים קטנים וארגונים גדולים בתחומי האחזקה, ניקיון ואבטחה. השירותים המוצעים לכם דרכנו מובלים על ידי חוד החנית של אנשי המקצוע, תוך מתן שירות אישי ואדיב ובזמינות גבוהה אליכם.

 

השירותים שלנו, השקט שלכם:

אנו מציעים לכם ליהנות משלושה שירותים עיקריים שכל אחד מהם יכול לשדרג את איכות החיים שלכם מן הקצה אל הקצה: שירותי ניהול ואחזקת מבנים, שירותי ניקיון לעסקים ומוסדות ושירותי אבטחה ושמירה.

 

שירותי ניהול ואחזקת מבנים:

אנו מעניקים שירות נרחב ואיכותי למבני ציבור, מבני תעשייה, בנייני משרדים ומוסדות ציבור. שירות אחזקת המבנים שלנו מאפשרת לכם ליהנות מראש שקט ושקט נפשי כי בכל תקלה שלא תהיה בבניין בו אתם עובדים, תקבלו מענה מלא ואיכותי. תחזוקה איכותית ומקצועית לא רק שמטיבה עמכם ומסייעת לכם, אלא גם מבטיחה את שמירת האיכות הגבוהה של כל אלמנט בבניין – החל ממוצרי החשמל, דרך הרהיטים ועד מערכת הביוב. שירותי האחזקה שלנו כוללים טיפול במערכות מיזוג האוויר, החשמל, המעליות, מערכות כיבוי האש והביוב וטיפוח וחזות הבניין.

 

שירותי ניקיון לעסקים ומוסדות:

הדרך שלכם להבטיח סביבת עבודה נאותה וראויה לעובדים שלכם היא לדאוג למרחב עבודה נקי ומזמין. חברת "מוקד הים" הינה חברת הבת של "סטנלי פרייס אחזקות בע"מ" המתמחה במתן שירותי ניקיון. אנו נדאג לתחזק ולנקות את הסביבה בה אתם עובדים תחת התקנים המחמירים ביותר ועל בסיס טכניקות ניקוי מתקדמות: החל מניקיון שוטף, דרך ניקיון בקיטור וניקיון בגובה ועד ניקיון פוליש וליטוש.

 

מוסדות ושירותי אבטחה ושמירה:

חברת "דוכיפת ביטחון בע"מ" הינה חברת הבת שלנו שתחום ההתמחות שלה הוא מתן שירותי שמירה ואבטחה. שירותי האבטחה המוענקים לכם דרכנו ניתנים אך ורק על ידי אנשי אבטחה מיומנים ומנוסים. קטלוג השירותים שלנו נרחב וכולל בין היתר שירות בידוק בטחוני, אבטחת עסקים ושמירה על מתקנים בטחוניים. אנו מתאימים את פתרונות האבטחה אליכם על פי הצרכים המשתנים.

 

איך נדע איזה שירות להציע לכם?

עוד הרבה לפני שנציע לכם את השירותים שלנו, נאתר יחד אתכם את הצורך. כל בית עסק בעל צרכים משתנים והמטרה שלנו היא להתאים לכם את הפתרון המתאים לכם ביותר. סל השירותים שלנו יכול לכלול שלושה שירותים שונים, או שירות אחד בודד במידה והוא זה שיעניק לכם את הפתרון אותו חיפשתם. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מניפת הלקוחות המרוצים שלנו הנהנים כיום מראש שקט ומהידיעה כי לכל שאלה יש תשובה: "סטנלי פרייס אחזקות בע"מ".

 

אמינות, מקצועיות וזמינות גבוהה אליכם:

הערכים שמובילים את "סטנלי פרייס אחזקות בע"מ" מבוססים על הרצון שלנו להעניק לכם את הטוב ביותר. חוויה טובה של שירות עבורנו הינה מטרת העל בכל שירות שאנחנו מעניקים, ועל כן אנו דבקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר דרך קבע. אנו מעמידים לרשותכם מוקד הזמין לכם כ-24 שעות ביממה הנכון לטפל בכל בקשה שלכם.

 

אמינות:

כשהשירות טוב? הכל טוב. מה קורה כשהשירות שאתם מקבלים אינו טוב? כל השאר כבר לא באמת משנה. יושר והגינות עבורנו הינם הבסיס לכל השאר והם אלו התומכים את השירותים שאנו מעניקים לכם. הצוות שמרכיב את "סטנלי פרייס אחזקות בע"מ" הינו צוות אמין וישר שינהג מולכם תמיד בשקיפות מלאה, אדיבות והגינות.

 

מקצועיות:

לא נוכל להעניק לכם את השירותים שאנו מציעים לכם מבלי להיות הטובים ביותר. הניסיון והרזומה העשיר שלנו מאפשרים לנו כיום להעניק לכם לא פחות מהטוב ביותר, תוך שאנו נשארים מעודכנים תמיד בבשורות העדכניות ביותר ובפיתוחים הרלוונטים לתחומי השירות שלנו. המחוייבות שלנו כלפיכם להמשיך לחדש ולהיות יצירתיים מלווה אותנו בכל שירות שאנו מעניקים לכם! השקט הנפשי שלכם הוא הדרך שלנו להבטיח כי הצלחנו במשימתנו, ועל כן אנו מתחייבים להימנע מחריגות מיותרות בתקציב, להישאר תמיד עם היד על הדופק ולעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו יחד אתכם.

 

זמינות גבוהה אליכם:

אנו רוצים להוכיח לכם בכל יום מחדש שהבחירה שלכם בנו הייתה הבחירה הנכונה ביותר. בכל בקשה, בכל שאלה ובכל קריאה שלא תהיה אנו זמינים לכם ונכונים להעניק לכם את הפתרון הרלוונטי והמקצועי ביותר. יחס אישי וזמינות הם הבסיס ליצירת אמון ואנו מתחייבים לערכים אלו לאורך כל הדרך.

ברוכים הבאים אל חברת
יש כל כך הרבה חברות כמונו במשק אז למה דווקא איתנו?

אמינות מעל הכל אמינות מעל הכל

בחברת Stanely Price אמינות 
הינה ערך עליון חשוב לנו לתת 
לכם שירות אמין, מקצועי ומהיר 
ללא צורך בפניות חוזרות.

לקוחות מרוצים לקוחות מרוצים

רשימה ארוכה של לקוחות 
מרוצים מקבלים שירות איכותי 
ומקצועי וישמחו להמליץ עלינו.

צוות גדול ומנוסה צוות גדול ומנוסה

חברתנו מורכבת מעובדים רבים 
ומיומנים , שעובדים איתנו כבר 
שנים רבות ועושים את עבדותם 
במקצועיות ובמסירות.

 ניסיון של שנים ניסיון של שנים

ניסיון של שנים רבות לימד 
אותנו איך לתפעל אירועים 
מסובכים ולתת את המיטב.

המשותף למכלול השירותים במסגרת אחזקת בניינים ומבנים היא הארגון, התאום והניהול של כלל החברות הקבלניות (שמירה, ניקיון, אנשי מקצוע וכו'), תוך הקפדה ושימת דגש על חברות מקצועיות, ותיקות בתחומן, עם מוניטין וצוות עובדים איכותי.


חזון החברה וערכי החברה

אנו, בחברת סטנלי פרייס אחזקות, שואפים להיות חברה מובילה בישראל, המספקת שירותי ניהול משולבים 
ללקוחותיה תוך שימת דגש על אמינות, הון אנושי מעולה ושירות באיכות הגבוה ביותר.

זמינות ללקוח – כשלקוח שוכר את שירותיה של חברת אחזקות, הוא מבצע בחירה משמעותית. חשוב לנו שלקוחותינו יהיו בטוחים כבר מהרגע הראשון שעשו את הבחירה הנכונה וכי בכל רגע נתון אנו הכתובת עבורם לכל שאלה ובקשה. אנו מבטיחים להעניק ללקוחותינו יחס אישי וזמינות מקסימלית של כל אנשי החברה - ממנהל בשטח, דרך אנשי המשרד ועד למנכ"ל והבעלים.

מקצועיות מצוינות וחדשנות – עבור בעלי החברה מקצועיות, מצוינות וחדשנות היא דרך חיים, אנו נעזרים באנשי המקצוע הטובים ביותר ורואים את החשיבה החדשנית והיצירתית כצורך ובכך אנו יוצרים ערך מוסף אמיתי ללקוחותינו. תכנון מדוקדק, עבודה מקצועית, עמידה בלוחות זמנים, בקרה מתמדת, והימנעות מחריגות תקציביות, מקנים ללקוחותינו ביטחון ושקט נפשי.

אמינות, יושר והגינות – בחברת סטנלי פרייס אחזקות מחויבים לערכים של יושר אישי והגינות עסקית בכל מערכות החברה כלפי הלקוחות, העובדים והספקים שלנו. אנו רואים ביצירת קשר אמיתי ובהענקת יחס אישי יתרון מרכזי של החברה, ופועלים להעמקתו וליצירת אמון הדדי מלא. אנו רואים בלקוחותינו שותפי אמת ופועלים בשקיפות מלאה.

בין לקוחותינו תוכלו למצוא:
בין לקוחותינו
בין לקוחותינו
בין לקוחותינו
בין לקוחותינו
בין לקוחותינו
בין לקוחותינו
בין לקוחותינו
בין לקוחותינו
בין לקוחותינו

קראו מה כתבו עלינו:

סקר שביעות רצון - מאיה כץ סקר שביעות רצון - מאיה כץ

לא מזמן, החלפנו את חברת האחזקה לחברת "סטנלי פרייס אחזקות" וברצוני לציין כי נציג החברה ( מוטי)ישב באופן אישי עם כל דיירי הבניין, ולמד את הבעיות הנקודתיות של כל דייר ודייר.תוך זמן קצר, כל התלונות טופלו ע”י החברה בשביעות רצונינו . ברצוני להודות על הפקת לקחים ויישומם.

סקר שביעות רצון - רינת כהן סקר שביעות רצון - רינת כהן

אנו עובדים כבר שנים רבות עם חברת "סטנלי פרייס אחזקות". חודש שעבר, בבניין המשרדים שבו אנו שוכרים את משרדינו, ארעה תקלה במערכת המיזוג המרכזית. חברת Stanely Price שלחו צוות מקצועי המתמחה בטיפול במערכות המיזוג המרכזיות שהגיעו במהירות - ולא עזבו את המקום עד לפיתרון המלא של הבעיה. תודה רבה!

סקר שביעות רצון - דוד הרש סקר שביעות רצון - דוד הרש

הבניין שלנו מטופל ע”י חברת "סטנלי פרייס אחזקות" . על כל תקלה, אנו פונים לאב הבית שנותן פיתרון מיידי ומקצועי.יש לנו כתובת מיידית לפניה - ואנו מקבלים טיפול מיידי בכל שעות היום. אב הבית הינו איש מקצוע ברמה גבוה- אשר נותן יחס חם - ומענה מהיר.

סקר שביעות רצון - מיכאל זוסמן סקר שביעות רצון - מיכאל זוסמן

אני עובד עם חברת Stanley Price שנים רבות, וברצוני לציין את הטיפול המהיר והמקצועי שאנו מקבלים מהחברה. חודש שעבר ביום חמישי בלילה נתקענו במעלית , נציג החברה הגיע לחלץ אותנו ולמחרת (יום שישי) התקלה במעלית טופלה.

מאמרים וטיפים סטנלי-פרייס

פריסה ארצית
סוג הנכס

מסחר

משרדים

מרלו”ג/לוגיסטיקה/מחסן

מגורים

מגרשים

תעשייה ומלאכה